Wspornik FS8

Nowy produkt

Wspornik FS8 rozszerz

Wspornik FS8 o wymiarach: 9 cm x 4 cm x 9 cm.

Więcej szczegółów

28,93 zł

Nasza sztukateria wykonana jest z:

Dekory produkujemy z masy akrylowej. Posiada ona wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne. Świetnie nadaję do wykańczania wnętrz oraz elewacji. Nadaje się do malowania farbami akrylowymi i silikonowymi. Nie wymaga impregnacji.

Zastosowanie:

Wsporniki dedykowane są do dekoracji drzwi oraz okien. Ich zadaniem jest stylowe przedłużenie listew okalających drzwi i okna lub zwieńczenie pilastrów. Wsporniki w połączeniu z odpowiednimi listwami sprawią, że wnętrze twojego domu będzie o wiele bardziej eleganckie, niezależnie czy będzie ono w stylu tradycyjnym czy nowoczesnym.

Cechy produktu:

Element odporny na uszkodzenia mechaniczne, w pełni odporny na wilgoć, słońce, promieniowanie UV, mróz. Nadaje się do malowanie farbami akrylowymi i silikonowymi. Nie wymaga impregnacji.

Sposób montażu:

Instalacja naszej sztukaterii jest szybka, prosta i nie wymaga ponadprzeciętnych umiejętności związanych z montażem. Do obróbki listew wystarczą tradycyjne i szeroko dostępne narzędzia stolarskie.

Gwarancja najwyższej jakości:

Udzielamy dwuletniej gwarancji na nasze produkty (z doświadczenia wiemy, że po prawie 20 latach od zainstalowania pierwszych detali architektonicznych, nie wystąpiły żadne widoczne zmiany w jakości powłok zewnętrznych, jak i samych produktów). Każdy klient ma możliwość zwrotu zakupionego towaru do 14 dni od momentu zakupu.

Wysokość90 mm
Grubość40 mm
Długość90 mm
Powłokabrak
MateriałMasa Akrylowa

WMB montaż sztukaterii wew.

Montaż sztukaterii wewnętrznej firmy WMB

Do pobrania (2.75M)

Katalog WMB 2020

Katalog sztukaterii elewacyjnej i wewnętrznej.

Do pobrania (6.85M)

Atest PZH

Atest PZH wyrobów WMB

Do pobrania (1.18M)
Akceptuj

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".