Listwy ścienne

Jest 20 produktów.
Pokazuje 1 - 20 z 20 przedmiotów

Listwy ścienne, listwy styropianowe, oświetleniowe, dekoracyjne

Listwy ścienne to jeden popularniejszych elementów wystroju wnętrz. Zastosowanie tego detali architektonicznych pozwoli na uzyskanie eleganckiego wnętrza, które będzie wyglądało stylowo i ponadczasowo. Mamy dostępne listwy w różnych stylach i formach. Zapraszamy do zapoznania się  z...

Listwy ścienne, listwy styropianowe, oświetleniowe, dekoracyjne

Listwy ścienne to jeden popularniejszych elementów wystroju wnętrz. Zastosowanie tego detali architektonicznych pozwoli na uzyskanie eleganckiego wnętrza, które będzie wyglądało stylowo i ponadczasowo. Mamy dostępne listwy w różnych stylach i formach. Zapraszamy do zapoznania się  z ofertą WMB.

Listwy ścienne – sztukateria ścienna najlepszej jakości

Z naszej oferty możesz wybrać listwy ścienne

w różnych wymiarach – z łatwością dopasujesz je do wnętrz swojego domu. Dostępne listwy wykonane są z utwardzanego styropianu, zabezpieczonego warstwą żywic polimerowo-akrylowych. Wykorzystanie takiego materiału sprawia, że listwy są dość odporne na uszkodzenia, a odpowiednio zamontowane posłużą naszym wnętrzom przez długi czas.

Listwy dekoracyjne na ścianę – pełna oferta sztukaterii ściennej

Montaż listew jest prosty i bezproblemowy. Oferowane listwy są lekkie i elastyczne, dzięki czemu z łatwością zainstalujesz je na swoich ścianach. Listwy dekoracyjne to wyjątkowe elementy sztukaterii ściennej, dzięki nim w prostu sposób udekorujesz ściany, wykończysz drzwi lub okna. Proponujemy zarówno wzory klasyczne, jak i nowoczesne – tak, by każdy mógł dopasować listwy do indywidualnych wymagań. Skorzystaj bogatej oferty WMB i wybierz listwy ścienne dla siebie!

mniej
Więcej
Akceptuj

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".