Sztukateria elewacyjna

Sztukateria elewacyjna

Jest 270 produktów.
Pokazuje 1 - 24 z 270 przedmiotów

Sztukateria elewacyjna

Wiele osób, kiedy przygotowuje się do wykończenia domu, wybiera dodatki i artykuły wnętrzarskie. Skupiamy się na doborze ozdób, mebli, kolorów ścian. Jednak równie efektowna może być elewacja domu: ściany, okna czy podbitka. Wybierając odpowiednie profile elewacyjne, gzymsy lub dekory możemy uzyskać wyjątkowy efekt wizualn...

Sztukateria elewacyjna

Wiele osób, kiedy przygotowuje się do wykończenia domu, wybiera dodatki i artykuły wnętrzarskie. Skupiamy się na doborze ozdób, mebli, kolorów ścian. Jednak równie efektowna może być elewacja domu: ściany, okna czy podbitka. Wybierając odpowiednie profile elewacyjne, gzymsy lub dekory możemy uzyskać wyjątkowy efekt wizualny.

Bogaty wybór sztukaterii elewacyjnej – ciekawy design

Pierwszym krokiem, który musimy wykonać, jest wybór stylu, jaki docelowo chcemy uzyskać. Na rynku dostępne są różnorakie propozycje elementów wykończeniowych: ogranicza nas wyłącznie nasza wyobraźnia. Możemy zdecydować się na sztukaterię w minimalistycznym stylu skandynawskim lub wybrać gzymsy w stylu tradycyjnym, inspirowanym grecką klasyką. Mamy również możliwość zastosowania nowoczesnych listew lub gzymsów o prostych i wyrazistych kształtach. Każdy styl wymaga dostosowania innych elementów dekoracyjnych, które pozwolą uzyskać wyjątkowy efekt. Domy inspirowane klasyką grecką mogą zostać ozdobione charakterystycznymi kolumnami. Inna propozycja dla tego stylu to pilastry: tu możemy dobrać różnorakie bazy, rdzenie i głowice. Dzięki temu stworzymy dokładnie taki pilaster, jakiego potrzebujemy.

Listwy elewacyjne, bonie narożne, gzymsy, naczółki zewnętrzne – charakterystyczny styl

Proponujemy również wybór listew elewacyjnych. Tak jak w przypadku kolumn czy pilastrów, oferujemy listwy fasadowe w różnych wielkościach i stylach. W naszej ofercie dostępna jest także szeroka gama gzymsów. Tego typu sztukateria budowlana może stać się samodzielnym i wyróżniającym się elementem dekoracyjnym lub dopełnić koncepcję wystroju budynku. Wszystko zależy od tego, jak zastosujesz wybrane elementy sztukaterii elewacyjnej. W naszym asortymencie dostępne są również zdobienia okien, takie jak naczółki zewnętrzne, listwy podokienne czy właśnie listwy elewacyjne. Możesz wybrać kilka elementów z oferty ozdób okiennych i stworzyć bogatą dekorację lub zdecydować się na pojedynczy element i uzyskać subtelny efekt.

W naszym asortymencie znajdziesz także wiele innych elementów sztukaterii elewacyjnej. Skorzystaj z oferty WMB!

mniej
Więcej
Akceptuj

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".