Listwy elewacyjne

Listwy elewacyjne

Jest 25 produktów.
Pokazuje 1 - 24 z 25 przedmiotów

Listwy elewacyjne

Planując dekorowanie domu, myślimy głównie o stworzeniu wystroju wnętrz. Dobieramy meble czy dodatki, kolekcjonujemy drobne ozdoby. Jednak równie istotna jest zewnętrzna strona budynku. Możemy ozdobić go w preferowany sposób nie tylko malując elewację, ale również dobierając ciekawe elementy dekoracyjne. Jednym z nich są listwy...

Listwy elewacyjne

Planując dekorowanie domu, myślimy głównie o stworzeniu wystroju wnętrz. Dobieramy meble czy dodatki, kolekcjonujemy drobne ozdoby. Jednak równie istotna jest zewnętrzna strona budynku. Możemy ozdobić go w preferowany sposób nie tylko malując elewację, ale również dobierając ciekawe elementy dekoracyjne. Jednym z nich są listwy elewacyjne, których bogaty wybór znajdziesz w naszym asortymencie.

Profile elewacyjne – dekoracja budynku

Elewacja budynku będzie oddawać nasze preferencje stylistyczne równie dobrze, co wystrój wnętrz. W dzisiejszych czasach możemy zaobserwować ogromne zróżnicowanie przy wykańczaniu elewacji. Powstaje wiele domów w stylu nowoczesnym, gdzie stosuje się proste formy i kształty gzymsów oraz profili elewacyjnych. Jednak wiele osób jednak powraca do tradycyjnych konstrukcji inspirowanych romantycznym stylem – wtedy elewacja budynku jest nieco bardziej subtelna. Jeszcze inne będzie rozplanowanie elewacji wielopiętrowego budynku czy np. bliźniaka. Wszystkie te możliwości sprawiają, że jesteśmy w stanie dopasować się o indywidualnych wymagań naszych Klientów.

Wyjątkowy efekt dekoracyjny – listwy elewacyjne zewnętrzne

W WMB znajdziesz bogaty wybór listew elewacyjnych zewnętrznych. Oferujemy gzymsy i listwy fasadowe w różnych rozmiarach – z pewnością wybierzesz taki profil, którego długość i szerokość będzie pasowała do elewacji Twojego domu. Oferujemy listwy zdobione, jak i nowoczesne – dzięki nim bez problemu stworzysz unikalny efekt dekoracyjny. Nasza sztukateria jest uniwersalna, możesz zastosować ją jako zdobienie ramy okiennej, drzwi i innych elementów elewacji. Z powodzeniem sprawdzi się zarówno jako listwa pozioma, jak i listwa pionowa. Profile elewacyjne są odporne na wpływ czynników zewnętrznych takich jak deszcz, śnieg czy promienie słoneczne oraz UV. Montaż listew jest prosty i bezproblemowy. Raz zastosowana listwa z naszej oferty będzie zdobić elewację budynku przez długi czas. Sprawdź już teraz!

mniej
Więcej
Akceptuj

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".