Listwy sufitowe

Listwy sufitowe

Jest 15 produktów.
Pokazuje 1 - 15 z 15 przedmiotów

Wykończeniowe listwy sufitowe. Sztukateria styropianowa sufitowa dla Twojego domu

W bogatej ofercie sztukaterii WMB dostępne są także listwy karniszowe. To elementy sztukaterii wewnętrznej, które nadadzą stylowego wyglądu każdemu wnętrzu. Dzięki szerokiej ofercie wzorów, od nowoczesnych listew po klasyczne gzymsy, naszą ofertą jesteśmy w stanie ...

Wykończeniowe listwy sufitowe. Sztukateria styropianowa sufitowa dla Twojego domu

W bogatej ofercie sztukaterii WMB dostępne są także listwy karniszowe. To elementy sztukaterii wewnętrznej, które nadadzą stylowego wyglądu każdemu wnętrzu. Dzięki szerokiej ofercie wzorów, od nowoczesnych listew po klasyczne gzymsy, naszą ofertą jesteśmy w stanie zaspokoić nawet najbardziej wybredne gusta.

Listwy dekoracyjne sufitowe - najwyższa jakość!

Oferujemy listwy sufitowe w różnych stylach, wielkościach i kształtach. Możesz wybrać minimalistyczne i proste listwy, które w subtelny i estetyczny sposób poprawią wystroju pomieszczenia. Możesz także zdecydować się na bogato zdobione gzymsy w stylu klasycznych antyków. Dostępne są również sztukaterie sufitowe ze zdobieniami, które doskonale wpasują się w styl secesyjny lub romantyczny shabby chic. Proponujemy także listwy z delikatnymi, pojedynczymi zdobieniami.

Listwy sufitowe – pełna oferta sztukaterii styropianowej

Sztukateria sufitowa z naszego asortymentu jest wykonana z wytrzymałej pianki polistyrenowej, jest lekka i cechuje się dużą wytrzymałością. Listwy są w pełni odporne na uszkodzenia mechaniczne. Zewnętrzna powłoka listew nadaje się do malowania większością farb wodnorozcieńczalnych.
Skorzystaj z oferty sztukaterii sufitowej i wybierz swoją listwę z asortymentu WMB!

mniej
Więcej
Akceptuj

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".