Projektujesz? Koniecznie wypróbuj nasze narzędzia!

Pragniemy szeroko wspierać naszych klientów na każdym etapie prac związanych z wykończeniem elewacji lub wnętrz - od wykonania projektu, poprzez dostarczenie materiałów wykończeniowo-dekoracyjnych, po fachowe doradztwo przed, jak i w trakcie realizacji inwestycji.

Etap wykonania projektu jest bardzo ważny, ponieważ w tym miejscu zaczyna się podejmowanie kluczowych decyzji niezbędnych do wykonania dalszych prac. Zależy nam, aby każdy projektant czy architekt uzyskał w łatwy i szybki sposób kompleksową wiedzę na temat naszych produktów oraz narzędzi, która ułatwi pracę z nimi. Z myślą o tym przygotowaliśmy komplet materiałów w wersji elektronicznej począwszy od tradycyjnych katalogów w formacie PDF po biblioteki modeli CAD oraz modeli 3D naszych produktów.

Zrealizowaliśmy już tysiące inwestycji

Nasza sztukateria zdobi domy jednorodzinne, kamienice, hotele i galerie handlowe.
Posiadamy realizacje nie tylko w Polsce ale również w Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Irlandii czy Finlandii.

Sprawdź nasze produkty


katalogi_i_instrukcje.jpgprobki%20produkt%C3%B3w.jpg
W celu pobrania katalogów produktów zapraszamy do działu "Katalogi i instrukcje".Jeśli jesteś zainteresowany darmowymi próbkami naszych produktów oraz katalogami w wersji papierowej, wystarczy żebyś wypełnił formularz kontaktowy, a nasi pracownicy przygotują i wyślą do Ciebie paczkę.

Narzędzia dla architektów / biblioteki CAD:

LOGO_Retina.png

Baza produktów WMB(29,1 MB)

mardom-decor.svg

Baza produktów Mardom(500 MB)

NMC_logo.svg

Baza produktów NMC(69 MB)

orac-decor.svg

Baza produktów Orac Decor(171 MB)


Akceptuj

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".