Kim jesteśmy?

WMB to firma rodzinna, która od samego początku działalności stawiała sobie wysokie cele i dążyła do ich realizacji. Wychodzimy z założenia, że jakość nie tylko trzeba udowadniać, trzeba ją przede wszystkim tworzyć.

Naszą pasją jest produkcja nieszablonowych sztukaterii, dających nieograniczone możliwości w kreowaniu otaczającej Cię przestrzeni.

Oferowane przez nas produkty to nie tylko elegancja i estetyka, to także połączenie dawnych tradycji dekoratorskich z najnowszymi technologiami stosowanymi w budownictwie.

Czas

Od prawie 30 lat tworzymy produkty, zaspokajając wysokie oczekiwania i potrzeby naszych Klientów. Stale oceniamy efekty naszej pracy i podnosimy poprzeczkę. 

Ponad 5 lat silnie konkurujemy na zagranicznych rynkach z firmami z Niemiec, Austrii, Wielkiej Brytanii, czy Finlandii.

Dlaczego my?

Pasja i zaangażowanie na każdym etapie — od projektu po realizację. W swojej polityce stawiamy na rzetelną, uczciwą i sprawną obsługę klientów, profesjonalizm oraz najwyższą jakość materiałów używanych do produkcji. Kształtujemy przyjacielskie, trwałe i pełne zaufania relacje z naszymi Klientami. Kierujemy się zasadami uczciwej współpracy i partnerstwa.

Współpracujemy z wymagającymi Klientami, ich zadowolenie jest dla nas priorytetem. Zdajemy sobie sprawę z tego, obsługa na najwyższym poziomie gwarantuje długoterminową współpracę oraz dalsze polecenia.

Ludzie

Sukces naszej firmy jest zbudowany na profesjonalizmie i zaangażowaniu całego zespołu. Dlatego tak ważne jest dla nas wsparcie naszych pracowników. 

Nasz Zespół to grupa pasjonatów i specjalistów w dziedzinie architektury, designu, produkcji i sprzedaży.

Made In Poland

Jesteśmy w 100% polską, rodzinną firmą z polskim kapitałem. Wszystkie etapy produkcji sztukaterii mają miejsce na terytorium Polski, od projektowania, poprzez wykonanie, kontrolę jakości oraz pakowanie i wysyłkę. Dzięki temu możesz być pewien, że otrzymasz towar najwyższej jakości.


WMB 2 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
ul.1 Maja 86 
47-480 Pietrowice Wielkie
NIP PL 6391907249

Akceptuj

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".