Listwa przypodłogowa PRO-104

Nowy produkt

Listwa przypodłogowa PRO-104 rozszerz

Listwa przypodłogowa PRO-104 o wymiarach: 200 cm x 2,5 cm x 12 cm.

Więcej szczegółów

148,49 zł

74,24 zł / mb

Listwa przypodłogowa, której głównym zadaniem, oprócz walorów dekoracyjnych, jest maskowanie przewodów elektrycznych oraz ochrona ściany przed uszkodzeniem lub zabrudzeniem (np. przez używanie odkurzacza lub przesuwanie mebli).

Listwy podłogowe są wykonane z wyjątkowo twardego tworzywa, są w 100% odporne na wilgoć, wiec nie odkształcą się w miarę upływu czasu nawet przy codziennym myciu podłóg na mokro. Sztukateria wewnętrzna Creativa pasuje do każdego rodzaju podłogi (kafelki, drewno, panele, terakota itp.)

Wszystkie Listwy z serii PRO z zewnątrz pokryte są powłoką COEX – R, zapewniającą bardzo dużą odporność na urazy mechaniczne.Listwy podłogowe z serii PRO malowane są wysokiej jakości, półmatową, farbą białą lub w kolorze z palety RAL/NCS (minimalne zamówienie na listwy w kolorze wynosi 12 szt. przy składaniu zamówienia prosimy o podanie wybranego koloru). Dzięki takiemu wykończeniu, wystarczy pomalować łączenia listew. 

  • w 100% odporne na wilgoć
  • bardzo trwałe, i elastyczne
  • wykonane z polistyrenu
  • nadają się do malowania farbami wodorozcieńczalnymi
  • dostępne są również listwy pomalowane na biało lub na inny kolor z palety RAL/NCS
  • po pomalowaniu listwy stają się odporne na promienie UV
  • Zalecane kleje/szpachle: Creativa C300, Creativa C310,
Wysokość120 mm
Grubość25 mm
Długość2000 mm
MateriałPolistyren
Akceptuj

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".