Wspornik W1

Nowy produkt

Wspornik W1 rozszerz

Element dekoracyjny o wymiarach 15 cm x 14 cm x 7 cm.
Doskonałe uzupełnienie dekoracji okna.

Więcej szczegółów

44,28 zł

/ szt. brutto

Info

Nasza sztukateria wykonana jest z:

Wysoce utwardzonego styropianu EPS 200 oraz zabezpieczona zewnętrzną warstwą żywic polimerowo-akrylowych z domieszką kruszywa kwarcowego.

Zastosowanie:

W architekturze wspornik to element podtrzymujący, wysunięty przed lico fragmentu budowli, np. wykusz, okap, balkon. Nasze wsporniki stosuje się przede wszystkim jako elementy dekoracyjne wraz z opaską okienną, gzymsem nadokiennym, podokiennikiem czy obudową drzwi. Wsporniki pełnią funkcję jedynie dekoracyjną i nie mogą przenosić żadnych obciążeń.

Cechy produktu:

Sztukateria jest odporna na wszelkie warunki atmosferyczne. Wodoodporna oraz wykonana z materiałów samogasnących.

Sposób montażu:

Instalacja wsporników jest szybka, prosta i nie wymaga ponadprzeciętnych umiejętności związanych z montażem. Do obróbki detali elewacyjnych wystarczą tradycyjne i szeroko dostępne narzędzia stolarskie. Elementy po montażu należy pomalować trwale elastyczną akrylową farbą elewacyjną. Fabryczne produkty są w kolorze szarym lub beżowym.

Gwarancja najwyższej jakości:

Udzielamy dwuletniej gwarancji na nasze produkty (z doświadczenia wiemy, że po prawie 20 latach od zainstalowania pierwszych naszych detali architektonicznych na elewacjach, nie wystąpiły żadne widoczne zmiany w jakości powłok zewnętrznych, jak i samych produktów). Każdy Klient ma możliwość zwrotu zakupionego towaru do 14 dni od momentu zakupu. Gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz doradztwo przed, jak i w trakcie realizacji inwestycji.

Wysokość140 mm
Grubość70 mm
Długość150 mm
Powłokapolimerowo-kwarcowa
Materiałstyropian EPS200

montaż sztukaterii elewacyjnej

Instrukcja montażu sztukaterii elewacyjnej firmy WMB.

Do pobrania (275.4k)

Katalog WMB 2017

Katalog sztukaterii elewacyjnej i wewnętrznej.

Do pobrania (6.42M)

Atest PZH

Atest PZH wyrobów WMB

Do pobrania (1.18M)
Akceptuj

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest WMB 2 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Pietrowicach Wielkich przy ul. 1 Maja 86 .

Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Informacja o przetwarzaniu danych osobowych".