Listwa D-02

Nowy produkt

Listwa D-02 rozszerz
Listwa D-02 o wymiarach: 0,7 cm x 1 cm x 240 cm.

Więcej szczegółów

54,38 zł

/ szt. brutto

22,66 zł / mb

Info

Listwa D-02 o wymiarach: 0,7 cm x 1 cm x 240 cm.

Można nią udekorować ściany, sufit, drzwi lub meble. Ta ekskluzywna sztukateria wewnętrzna odmieni każde wnętrze, które stanie się piękne, gustowne i wykończone ze smakiem. Niespotykany design i wysoka jakość wykonania to gwarancja zadowolenia z zakupu tego produktu.

Daj się ponieść fantazji i nie bój się eksperymentować ze sztukaterią. Dzięki swojej wysokiej podatności na zginanie, listwy idealnie nadają się do wykończenia kolumn, półokrągłych ścian, i wszelkich niestandardowych płaszczyzn, gdzie tradycyjna sztukateria byłaby niemożliwa do przyklejenia.

Profile architektoniczne Baroco wykonane są ze specjalnej mieszanki na bazie wysokogatunkowych żywic poliuretanowych, a ich standarowy kolor przed pomalowaniem to kremowa biel.

Podstawowe zalety sztukaterii Baroco Royal Moldings:

  • Jest wysoce elastyczna
  • Jest łatwa w montażu i transporcie
  • Jest w 100% wodoodporna
  • Lekka i o gładkiej powierzchni
  • Wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne
  • Nadaje się do malowania różnymi rodzajami farb

sposób montażu:

Docinanie gzymsów i listew sufitowych należy wykonywać piłą ręczną do drewna z drobnymi zębami w skrzynce uciosowej, lub piłą mechaniczną o regulowanych obrotach. Elementy mniejszych rozmiarów można dociąć ostrym nożem.

Wysokość10 mm
Grubość7 mm
Długość2400 mm
MateriałŻywice poliuretanowe

Baroco instrukcja

Instrukcja montażu sztukaterii Baroco.

Do pobrania (84.88k)

Barocco Katalog

Katalog sztukaterii wewnętrznej Barocco

Do pobrania (62.96M)
Akceptuj

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest WMB 2 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Pietrowicach Wielkich przy ul. 1 Maja 86 .

Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Informacja o przetwarzaniu danych osobowych".