Klej PU CERESIT CT84 - do sztukaterii elewacyjnej WMB

Nowy produkt

Klej PU CERESIT CT84 - do sztukaterii elewacyjnej WMB rozszerz

Pianka poliuretanowa doskonale nadająca się do montażu sztukaterii elewacyjnej.

Więcej szczegółów

47,89 zł

/ szt. brutto

5,64 zł / 100ml

Info

Jednoskładnikowy, niskoprężny klej poliuretanowy do mocowania płyt styropianowych  lub sztukaterii styropianowej podczas ocieplania budynków.

Klej poliuretanowy Ceresit CT 84 służy do mocowania płyt styropianowych w złożonych systemach Ceresit Ceretherm ocieplania ścian zewnętrznych budynków (ETICS). Ceresit CT 84 stosowany jest do mocowania płyt styropianowych przy ocieplaniu budynków nowo wznoszonych, jak i poddawanych termorenowacji. Po ok. 2 godz. od zastosowania zamocowane płyty styropianowe można szlifować, kołkować, a następnie wykonać warstwę zbrojoną siatką przy użyciu zaprawy Ceresit CT 85, CT 87 lub ZU. Klej poliuretanowy Ceresit CT 84 służy również do mocowania takich materiałów jak: styropian EPS i XPS oraz wełna mineralna twarda do podłoży takich jak: drewno, płyta OSB, szkło, bitumy, cegła ceramiczna, beton, blacha powlekana i ocynkowana, beton komórkowy suchy i po działaniu wody, płyta gipsowo-kartonowa oraz do warstwowego sklejania płyt styropianowych i wełny mineralnej w warunkach normalnych i obniżonych temperatur, także w systemach ociepleń.

Parametry techniczne

  • temperatura pracy (podłoża i powietrza): od 0°C do +40°C
  • temperatura puszki: od +10°C do +30°C
  • 15% wyższa siła klejenia od tradycyjnych klejów cementowych
  • czas twardnienia - ok 2 godziny
  • współczynnik przewodzenia ciepła: 0,040 W/mK
  • wydajność: ok. 10 m²  – 100% większa od tradycyjnych klejów cementowych
Akceptuj

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".