Klej do spoinowania Mardom Fix Extra

Nowy produkt

Klej do spoinowania Mardom Fix Extra rozszerz

Kartusz kleju; pojemność 300ml

Więcej szczegółów

87,08 zł

29,02 zł / 100mL

Klej Mardom Fix Extra jest dedykowany do wykonywania spoin i połączeń elastycznych sztukaterii MardomDecor.

Zapewnia dobre spoinowanie elementów z podłożem. Nie zawiera rozpuszczalników, zachowuje wysoką elastyczność, jest bezbarwny. Świetnie nadaję się do porowatych podłoży budowlanych tynku mineralnego, gipsu, płyty kartonowo-gipsowej, cegły, betonu, drewna i materiałów drewnopodobnych. Klej nanosi się na płaszczyzny łączone, po czym mocno dociska. Po upływie 1 godziny, nadmiar kleju należy usunąć. Czynność tę powtarza się po upływie ok. 2-3 godzin. Klej jak wszystkie na bazie poliuretanów, zawiera izocyjaniany i jego wdychanie w stanie nieutwardzonym jest szkodliwe dla zdrowia, kontakt ze skórą może powodować uczulenia. Po utwardzeniu klej jest obojętny, a spoina daje się malować. Orientacyjna wydajność opakowania 50-80 mb w zależności od wielkości wybranej listwy.

Z uwagi na niskie temperatury wysyłka klejów w okresie zimowym jest tylko na wyraźnie życzenie Klienta i na jego odpowiedzialność. Klej jest wrażliwy na niskie temperatury i po zamarznięciu może stracić swoje właściwości, gdyż w jego składzie jest woda.
Akceptuj

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".