Klej montażowy Mardom Fix Pro

Nowy produkt

Klej montażowy Mardom Fix Pro rozszerz

Klej Mardom Decor Fix Pro to produkt o właściwościach mocujących i jednocześnie szpachlujących, przystosowane do montażu sztukaterii Mardom Decor. Dzięki niemu przytwierdzisz do podłoża listwy przypodłogowe, listwy ścienne, gzymsy sufitowe, rozety i pozostałe dekory z asortymentu naszego sklepu.

Więcej szczegółów

33,12 zł

10,68 zł / 100mL

Mardom Decor klej Fix Pro

Klej Fix Pro Mardom Decor szybko schnie i mocno łączy elementy dekoracyjne z podłożami budowlanymi. Mamy tu na myśli tynk mineralny, płyty gipsowo-kartonowe, gips, beton, cegły, ale również drewno i materiały drewnopodobne. Spoiwo nie zawiera w swoim składzie szkodliwych rozpuszczalników, nie posiada zapachu i jest w pełni przystosowany do montażu sztukaterii. Nie spływa z sufitu oraz powierzchni pionowych. Można za jego pomocą niwelować nieduże nierówności podłoża. Po wyschnięciu, klej można malować.

Akceptuj

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Polityka prywatności".