Emalia do listew przypodłogowych Tikkurila Everal Aqua semi matt

Nowy produkt

Nowy Wodorozcienczalna emalia Tikkurila Everal Aqua Matt rozszerz

Emalia doskonale zabezpieczy narażone na uszkodzenia i zabrudzenie listwy przypodłogowe.

Więcej szczegółów

66,00 zł

/ szt. brutto

66,00 zł / L

Info

Ochrona i dekoracja elementów z drewna i metalu

Najnowszej generacji, uniwersalna, wodorozcieńczalna, półmatowa emalia akrylowa, o wysokiej trwałości. Produkt przeznaczony do malowania wewnętrznych i zewnętrznych powierzchni drewnianych, płyt wiórowych i uprzednio zagruntowanych podłoży metalowych, jak również do powierzchni: stalowych, stali ocynkowanej, kwasoodpornej, aluminium, miedzi, plastikowych, szklanych, glazury — po uprzednim przygotowaniu podłoża.

Trwałe zabezpieczenie powierzchni

Tikkurila Everal Aqua Matt 40 to najnowszej generacji, półmatowa emalia wodorozcieńczalna, która nadaje pomalowanej powierzchni wysoką odporność na zmienne warunki atmosferyczne, działanie promieni UV, uszkodzenia mechaniczne oraz na podwyższoną temperaturę (emalia polecana jest m.in. do kaloryferów). 

Atrakcyjny efekt finalny

Farba charakteryzuje się bardzo dobrą siłą krycia, tworzy nieżółknącą powłokę nawierzchniową i dostępna jest w szerokiej gamie ponad 13 tys. kolorów. *

W trosce o zdrowie i środowisko

Tikkurila Everal Aqua Matt 40 nie emituje przykrego zapachu podczas aplikacji.  Dodatkowo farba posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Alergologicznego co oznacza, że produkt jest w pełni bezpieczny dla osób szczególnie wrażliwych i ze skłonnościami do alergii. 

Oszczędność czasu i komfort stosowania

Farba szybko schnie i jest łatwa w aplikacji: nie kapie, nie pryska.  Dodatkowo, charakteryzuje się bardzo dobrą rozlewnością i przyczepnością do podłoża.

*barwienie na wybrany kolor wiąże się z dodatkową opłatą

Tikurilla wzornik kolorów

wzornik kolorów dla farby Tikurilla Optiva 5, oraz Tikurilla Everal Aqua

Do pobrania (1.05M)
Akceptuj

Gdy korzystasz z naszych serwisów, danymi osobowymi, które przetwarzamy mogą być, np. adres IP Twojego urządzenia, dane pozyskiwane na podstawie plików cookies lub podobnych mechanizmów zapisywania informacji w urządzeniach Użytkowników, o ile pozwolą one na zidentyfikowanie Ciebie.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, które Twoje dane osobowe będą przetwarzane oraz w jakim celu, i jakim sposobem, jest WMB 2 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Pietrowicach Wielkich przy ul. 1 Maja 86 .

Więcej informacji znajdziesz w zakładce "Informacja o przetwarzaniu danych osobowych".